Створення організації "Народні реформи"

6 жовтня 2014 була створена громадська організація "Народні реформи", яка займається генерацією та впровадженням демократичних реформ, спрямованих на децентралізацію влади та організацію її діяльності в інтересах народу, з урахуванням проблем і потреб кожного окремого громадянина України.

Основною метою діяльності Організації є утворення в Україні цивілізованого громадянського суспільства і демократичної правової держави шляхом впровадження, на законних підставах, соціально-демократичних реформ, спрямованих на захист і задоволення суспільних, соціальних, політичних, економічних, культурних, екологічних, творчих та інших інтересів громадян України. 

Надалі, у міру розвитку діяльності громадської організації «Народні реформи», на її базі планується створення політичної партії, покликаної втілювати представлені нами соціально-демократичні реформи більш масштабно на політичній арені України.

Якщо будуть створені умови для здорової професійної конкуренції, то Україна дійсно почне розвиватися!

Грамотні фахівці зможуть реалізувати себе у своїй країні, їм не потрібно буде їхати. Наші діти і внуки, яким ми даємо вищу освіту і сподіваємося, що хоч вони будуть жити краще, дійсно побачать нову Україну, якою зможуть пишатися!

Громадська організація «Народні реформи» відкрита для участі
всіх громадян, що підтримують анонсовані
нами соціально-демократичні реформи.

 

Дата: 14 жовтня 2014

Назад